عوامل چاقو کشی در شاهرود دستگیر شدند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

عوامل چاقو کشی در شاهرود دستگیر شدند - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، سرهنگ علیرضا شائینی شامگاه دوشنبه در حاشیه بازدید از هیأت‌های مذهبی شاهرود و در جمع خبرنگاران از دستگیری عوامل چاقو کشی در این شهرستان با تلاش مأموران انتظامی خبر داد.

وی با بیان اینکه در پی وقوع یک فقره نزاع و چاقو کشی در روستاهای بخش بسطام عوامل کلانتری ۱۸ به محل اعزام شدند، افزود: مأموران انتظامی پس از حضور در صحنه متوجه شدند که عوامل چاقو کشی متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شاهرود از شناسایی و کسب اطلاعات از این افراد خبر داد و ابراز کرد: در تحقیقات مشخص شد که چهار نفر در نزاعی با سلاح سرد حضور داشته و حتی اقدام به ضرب و جرح نیز کرده‌اند.

شائینی با بیان اینکه دستگیری این افراد در اولویت کار پلیس قرار گرفت، افزود: این افراد دستگیر و در چنگ قانون گرفتار شده‌اند.

وی با بیان اینکه فرد مضروب نیز در بیمارستان حضور داشته و حال مساعدی دارد، گفت: این افراد برای رسیدگی به جرایم شأن به دادسرا ارجاع داده خواهند شد.

گفتنی است این دومین حادثه چاقو کشی در شاهرود طی یک هفته اخیر است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عوامل چاقو کشی در شاهرود دستگیر شدند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عوامل چاقو کشی در شاهرود دستگیر شدند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.