ظرفیت های ارزشمند کیش برای ایجاد بازار بین المللی عرضه صنایع دستی فاخر

ظرفیت های ارزشمند کیش برای ایجاد بازار بین المللی عرضه صنایع دستی فاخر

به گزارش خبرگزاری کاماکس از کیش ، در دومین روز از همایش صنایع دستی که با حضور معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد مهدی ادیبان با اشاره به اینکه بیش از نیمی از کد رسته های صنایع دستی جهان متعلق به کشور ما است گفت: در حوزه صنایع دستی سه بخش طراحی، تولید و عرضه وبازاریابی مهمترین ارکان فعالیت دراین حوزه هستند.

وی افزود: بزرگترین ضعف ما، ماندن در شیوه های کسب وکار سنتی است درحالیکه رویکرد گردشگری درجهان متفاوت شده است. درحوزه صنایع دستی نیز اگر در سه حوزه طراحی، تولید و عرضه براساس شرایط امروز جهان پیش نرویم و شبکه سازی و بازاریابی درسطوح ملی وبین المللی اتفاق نیافتد دستاوردی برای فعالان این حوزه وکشور به همراه نخواهد داشت.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه توجه به بازار هدف کشورهای همسایه باید مدنظر فعالان حوزه صنایع دستی در کیش باشد تصریح کرد: با تمرکز برجزیره کیش مهمترین کاری که امروز درحوزه صنایع دستی باید انجام دهیم فرهنگسازی است و دراین خصوص درتلاش هستیم با برگزاری جشنواره ها ورویدادها درحوزه برندینگ ، طراحی ونوآوری و شیوه های جدید عرضه به فعالان حوزه صنایع دستی کمک کنیم.

وی درپایان با اشاره به ظرفیت های ارزشمند جزیره کیش برای ایجاد بازار بین المللی عرضه صنایع دستی فاخر تاکید کرد: صنایع دستی جزیره کیش برای ورود به بازارهای منطقه می توانند با طراحی برند و تولید محصولات فاخر در حوزه کشورهای همسایه بازاریابی و فعالیت کنند که دراین خصوص معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش آماده حمایت و همکاری است.

همچنین جزیره کیش به واسطه ظرفیت ها و امکانات می تواند محل برگزاری حراج های صنایع دستی درکشور باشد که یکی از شاخه های گردشگری در حوزه بازار است .

گفتنی است درادامه این همایش دکتر علی قنبرزاده دبیر و معاون کارگروه صنایع دستی، گردشگری و میراث فرهنگی سازمان اصناف بازاریان و فعالان اقتصادی کشور و دکتر مهدی سخدری، عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی درخصوص فعالیت های حوزه صنفی، جامعه تخصصی صنایع دستی و کسب و کارهای خرد وخانگی مطالب ارزشمندی ارایه کردند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ظرفیت های ارزشمند کیش برای ایجاد بازار بین المللی عرضه صنایع دستی فاخر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ظرفیت های ارزشمند کیش برای ایجاد بازار بین المللی عرضه صنایع دستی فاخر"، کلیک کنید.