طلب 12 میلیارد تومانی؛ بیرانوند از پرسپولیس رفتنی شد؟

طلب 12 میلیارد تومانی؛ بیرانوند از پرسپولیس رفتنی شد؟

آفتاب نیوز :

پرسپولیس در شرایطی لیگ برتر فوتبال ایران را با قهرمانی به پایان رساند که حالا برخی بازیکنان این تیم که قراردادشان به پایان رسیده، ساز جدایی کوک کرده اند.

در این بین صحبت هایی هم درباره احتمالا جدایی علیرضا بیرانوند مطرح شد که حالا پیگیری ها نشان می دهد این موضوع رنگ و بوی جدی به خود گرفته است.

بیرانوند یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، اما در قرارداد او بندی وجود دارد که می تواند مقدمات فسخ یک طرفه قرارداد از سوی این دروازه بان ملی پوش را فراهم کند.

در این بند به صراحت ذکر شده است که در صورت تسویه نشدن مطالبات این بازیکن در مدت 15 روز بعد از پایان فصل، او می تواند یک طرفه قرارداد خود را فسخ کند و جدا شود. این یعنی پرسپولیس رسما تا پایان خرداد فرصت دارد تا با بیرانوند تسویه حساب کند.

گفته می شود مطالبات بیرانوند از پرسپولیس حدود 12 میلیارد تومان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلب 12 میلیارد تومانی؛ بیرانوند از پرسپولیس رفتنی شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلب 12 میلیارد تومانی؛ بیرانوند از پرسپولیس رفتنی شد؟"، کلیک کنید.