طلا به رکورد قبلی نزدیک شد

طلا به رکورد قبلی نزدیک شد

به گزارش خبرگزاری کاماکس،هر اونس طلا با 0.2 درصد افزایش به 2346 دلار و 18 سنت رسید. قیمت شمش تا این هفته 0.5 درصد افزایش یافته است. قیمت طلای آمریکا با 0.1 درصد افزایش به 2345 دلار و 20 سنت رسید.

به گزارش کاماکس،قیمت طلا پس از ثبت رکورد 2449 دلار و 89 سنت در 20 مه، تا کنون 2.7 درصد افزایش یافته است.

سیاستگذاران فدرال رزرو با وجود قوی ماندن بازار کار، همچنان انتظار دارند تورم امسال کاهش یابد.

بر اساس گزارش CME FedWatch Tool، شرط بندی معامله گران حاکی از شک و تردید فزاینده ای است که فدرال رزرو بیش از یک بار در سال 2024 نرخ بهره را کاهش خواهد داد و در حال حاضر با احتمال 64 درصد کاهش نرخ تا نوامبر قیمت گذاری می شود.

شمش به عنوان محافظ تورم شناخته می شود، اما نرخ های بالاتر هزینه فرصت نگهداری طلای بدون بازده را افزایش می دهد.

نورنیکل، غول معدنی و فلزات روسیه، پیش بینی خود را برای مازاد نیکل جهانی در سال جاری کاهش داد، اما گفت که انتظار دارد کسری پالادیوم جهانی بیشتر شود.

طبق گزارش رویترز، در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با 0.2 درصد کاهش به 31.11 دلار، پلاتین 0.2 درصد کاهش یافت و به 1022 دلار و 70 سنت رسید و پالادیوم با 0.2 درصد کاهش به 946.25 دلار رسید.

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طلا به رکورد قبلی نزدیک شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طلا به رکورد قبلی نزدیک شد"، کلیک کنید.