ضرورت اهتمام مسیولان برای حل مشکلات صنایع قزوین

ضرورت اهتمام مسیولان برای حل مشکلات صنایع قزوین

به گزارش خبرگزاری کاماکس از قزوین؛ حجت الاسلام و المسلمین علی مصطفوی نیا، رییس کل دادگستری استان قزوین در جریان اولین بازدید خود از 2 واحد صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین آبیک که به همراه دادستان مرکز قزوین، بازرس کل استان، رییس سازمات صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از مدیران قضایی و اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص “جهش تولید با مشارکت مردم” باید همه مدیران استان برای تحقق این شعار مهم تلاش کنند.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم باری از دوش واحدهای صنعتی مشکل دار برداریم، تصمیم گرفتیم به همراه مدیران دستگاه هایی که واحد های تولیدی و صنعتی در آن حوزه درگیر هستند به صورت میدانی در این واحد ها حضور پیدا کرده و مشکلات آنان را بررسی کنیم.

مصطفوی نیا با بیان اینکه شعبه ویژه ای برای رسیدگی به پرونده های واحدهای تولیدی و صنعتی در محاکم قضایی استان ایجاد شده است، گفت: با راه اندازی این شعب مشکلات حوزه صنعت به صورت واحد در کمترین زمان رسیدگی خواهد شد تا این واحد ها بتوانند بدون مشکل به فعالیت خود ادامه دهند.

رییس کل دادگستری استان قزوین با بیان اینکه مسوولان باید برای حل مشکلات استان و تحقق شعار سال اهتمام داشته باشند، افزود: نگاه ما حل مشکلات استان به خصوص واحدهای تولیدی برای توسعه اقتصادی منطقه و تحقق شعار سال است و سعی داریم مشکلات حقوقی را با نگاه ویژه بررسی کرده و مشکلات آنها را نیز در سایر حوزه ها شنیده و جهت پیگیری به مدیران مربوط انتقال دهیم.

رییس کل دادگستری استان ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندی های شهرکهای صنعتی و واحد مشاوره مستقر در مرکز خدمات این شهرک، از گروه خودرسازی مایان و شرکت جی پلاس تولید کننده محصولات خانگی بازدید کرد و در جریان مشکلات این واحد ها قرار گرفت.

همچنین با دستور ویژه رییس کل دادگستری و همکاری مدیران مربوطه، مشکلات گمرکی این شرکت ها برطرف شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضرورت اهتمام مسیولان برای حل مشکلات صنایع قزوین" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضرورت اهتمام مسیولان برای حل مشکلات صنایع قزوین"، کلیک کنید.