صعود چادرملو به لیگ برتر فوتبال

صعود چادرملو به لیگ برتر فوتبال

آفتاب نیوز :

سعید اخباری پس از پیروزی چادرملو برابر دریابابل و صعود نماینده یزد به لیگ برتر با شور و شوقی خاص از صعود تیمش به لیگ برتر ایران سخن گفت و در جشن صعود تیمش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این موفقیت حاصل 13 سال کار سخت و تلاش مستمر من است.

وی افزود: برای مردم محترم و شریف استان یزد بسیار خوشحالم؛ پس از 19 سال، یک تیم تازه تاسیس توانست با وجود همه مشکلات، با حمایت مردم و همراهی مسیولان به لیگ برتر صعود کند.

اخباری ادامه داد: این صعود نتیجه 13 سال کار من به عنوان دستیار و 3 سال به عنوان سرمربی است؛ در سومین سال مربیگری ام توانستیم این موفقیت بزرگ را به دست آوریم. همین جا از سردار سنایی و دکتر بابایی نیز تشکر می کنم که به من اعتماد کردند.

سرمربی چادرملو در پایان صحبت هایش ضمن تقدیر از هیات مدیره فعلی باشگاه، اظهار داشت: از اعضای هیات مدیره و تمامی افرادی که در این مسیر سخت ما را یاری کردند، تشکر می کنم و این صعود را به همه آنان تبریک می گویم.

تیم چادرملو اردکان با این موفقیت توانست به جمع تیم های برتر فوتبال ایران بپیوندد و آینده ای روشن برای فوتبال استان یزد رقم بزند. این دستاورد نه تنها برای باشگاه چادرملو بلکه برای تمام مردم استان یزد یک افتخار بزرگ محسوب می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود چادرملو به لیگ برتر فوتبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود چادرملو به لیگ برتر فوتبال"، کلیک کنید.