صعود مقتدرانه هلند به یک‌چهارم نهایی یورو 2024

صعود مقتدرانه هلند به یک‌چهارم نهایی یورو 2024

به گزارش خبرگزاری کاماکس؛ در شب پایانی بازی‌های مرحله یک‌هشتم نهایی یورو 2024 تیم‌های ملی رومانی و هلند از ساعت 19:30 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آلیانتس آره‌نای شهر مونیخ به مصاف هم رفتند که این بازی نهایت با نتیجه 3 بر صفر به سود هلند خاتمه یافت تا لاله‌های نارنجی با ارائه فوتبالی حساب شده راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شوند.

برای هلند در این بازی گودی خاکپو (20) و دونیل مالن (83 و 3+90) گلزنی کردند. دیگر گل خاکپو در دقیقه 63 نیز توسط VAR رد شد.

در آخرین بازی مرحله یک‌هشتم نهایی یورو 2024؛ تیم‌های ملی اتریش و ترکیه از ساعت 22:30 در ورزشگاه ردبول آره‌نا لایپزیگ به دیدار هم خواهند رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود مقتدرانه هلند به یک‌چهارم نهایی یورو 2024" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود مقتدرانه هلند به یک‌چهارم نهایی یورو 2024"، کلیک کنید.