صعود حسن یزدانی به فینال تورنمنت مجارستان

صعود حسن یزدانی به فینال تورنمنت مجارستان

به گزارش خبرگزاری کاماکس؛ در ادامه مسابقات کشتی آزاد مجارستان حسن یزدانی نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران در مرحله نیمه نهایی مقابل عظمت دولت بیکف، دارنده مدال برنز جهان قزاقستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه 10 بر صفر به برتری رسید.

یزدانی، نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران و دارنده مدال های طلای جهان و المپیک در دور نخست به مصاف اتهان راموس از پورتریکو رفت و در پایان در مدت زمان 5 دقیقه و 14 ثانیه با نتیجه قاطع 13 بر 2 به برتری رسیده و راهی یک چهارم نهایی شده بود.

او در دور دوم برابر ایشیگورو از ژاپن رقابت کرد و در مدت زمان 4 دقیقه و 47 ثانیه با امتیاز عالی 12 بر 2 به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

یزدانی پس از 8 ماه دوری از میادین کشتی به دلیل جراحی کتف عازم این رقابت ها شده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود حسن یزدانی به فینال تورنمنت مجارستان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود حسن یزدانی به فینال تورنمنت مجارستان"، کلیک کنید.