شکست سخت دختران ایران برابر هلند

شکست سخت دختران ایران برابر هلند

تیم ملی هندبال دختران نوجوان ایران در اولین دیدارش در مسابقات قهرمانی جهان برابر هلند شکست خورد.

به گزارش کاماکس، هندبالیست‌های ایران در اولین دیدارشان در مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان جهان برابر هلند به میدان رفتند و با اختلاف زیاد و با نتیجه یازده بر ۳۴ برابر حریفشان شکست خوردند.

بیست‌وچهارمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جهان دختران جوان از ۳۰ خرداد تا ۱۰ تیر به میزبانی مقدونیه شمالی برگزار خواهد شد. در این مسابقات ۳۲ تیم حضور دارند و تیم ایران در گروه A با هلند، رومانی و برزیل همگروه است.

شاگردان شافعیان در دومین دیدارشان در این رقابت‌ها باید فردا پنج‌شنبه از ساعت ۱۷:۱۵ برابر رومانی به میدان بروند.

آسمان بدوی، فاطمه مریخ، شهرزاد نصوحی، نسترن فراهانی، الناز یارمحمدی توسکی، مائده عشاقی، زهرا فتوتی، صبا دهقانی، فاطمه شاهین، سعیده غصنفری، آروز بهمئی، الهه نیکان، صبا زنگنه، محدثه شعبانی، غزاله مهری، هستی آرین‌فر ۱۶ نفر نهایی اعزامی به این‌ مسابقات‌اند.

نشمین شافعیان به عنوان مربی، مهری رهبری مشاور فنی، نسترن ابریشم‌کار، فیزیوتراپ و شادی باقری، روانشناس، کادر فنی تیم ملی ایران را تشکیل می‌دهند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست سخت دختران ایران برابر هلند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست سخت دختران ایران برابر هلند"، کلیک کنید.