شورای برون مرزی موافقت کرد/دختران موتورسوار ایران در مسابقات جهانی

شورای برون مرزی موافقت کرد/دختران موتورسوار ایران در مسابقات جهانی

به گزارش خبرگزاری کاماکس؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی، به دنبال موافقت شورای برون مرزی با اعزام چهار ورزشکار زن و مرد، تیم ملی موتورکراس ایران روزهای 16 تا 18 شهریور سال جاری در شهر افیون ترکیه به رقابت با کشورهای دیگر خواهد پرداخت.

مازیار ناظمی رییس فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی ضمن تایید این خبر گفت: برای چهارمین سال متوالی تیم ایران به عنوان تنها تیم آسیایی تاکنون در یکی از مراحل مسابقات جهانی کراس در کشور ترکیه شرکت خواهد کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از سال 1400 و با اعزام خانم فهمیه نعمت الهی، پای دختران ایران به مسابقات جهانی کراس باز شد و در دو سال گذشته نیز خانم هستی رضایی با 15 سال سن و سال 1402 تیم کامل ایران برای نخستین بار با چهار ورزشکار راهی این رقابت ها شد.

ناظمی ادامه داد: کسب جایگاه پانزدهم علیرضا حسین احمدی بهترین مقام ایران تاکنون در این رقابت ها بوده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شورای برون مرزی موافقت کرد/دختران موتورسوار ایران در مسابقات جهانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شورای برون مرزی موافقت کرد/دختران موتورسوار ایران در مسابقات جهانی"، کلیک کنید.