شهید آیت الله شهید رییسی، گفتمان خدمت را نهادینه کرد

شهید آیت الله شهید رییسی، گفتمان خدمت را نهادینه کرد

کاماکس/فارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: گفتمان خدمت به ویژه خدمت به محرومان در دولت شهید آیت الله رییسی شهید خدمت نهادینه و ماندگار شد.

اسماعیل قزلسفلی 3 خرداد در آیین گرامیداشت سید الشهدای خدمت شهید آیت الله رییسی و همراهان و همچنین یادواره شهدای شهر دژکرد اقلید فارس افزود: مردم قدرشناس از این گفتمان حمایت کردند و امروز نیز در تشییع و بدرقه پیکر پاک خادم الرضا(ع) و یاران شهیدش جلوه هایی از همدلی، همبستگی و اتحاد را به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد: امروز گفتمان خدمت به مردم نهادینه شده است و همه اطمینان داشته باشند که هر کس بعد از این سکان دولت را در دست گیرد راهی ندارد جز اینکه مسیر خدمت به مردم و مستضعفان را ادامه دهد.

قزلسفلی اظهار کرد: شهادت سید محرومان ناباورانه بود و او از میان ما رفت و جاودانه شد اما همان گونه که رهبر معظم انقلاب این نوید را دادند، قطار پبشرفت کشور به سمت رسیدن به تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی برای حکومت جهانی امام عصر(عج) پرشتاب در حال حرکت است. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: قطعا این خسارتی که به انقلاب وارد شد عظیم است اما این اتفاق تلخ هیچ گاه نمی تواند مانع اراده عظیم ملت ایران شود.

وی افزود: تلاش مستمر برای رسیدن به آرمان های اصیل انقلاب و خدمت بی وقفه به مردم سرمایه گران سنگ سید محرومان شد و او امروز با این سرمایه در پیشگاه خداوند حاضر شده است.

قزلسفلی، اقتدار امروز ایران اسلامی را میراث شهیدان دانست و گفت: شهیدان والامقام به همراه مردم، سازندگان تاریخ و شکوه ایران عزیز هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: شهیدان عامل اصلی تامین امنیت و بقای کشور و صخره های مستحکمی هستند که این سرزمین بر پیکره آن ها ایستاده است.

قزلسفلی خانواده شهدا را کوه صبر و استقامت دانست و افزود: آن ها همواره زیباترین جلوه های ایثار را از خود نشان داده و چشم و چراغ این ملت هستند و به واسطه آنها است که کشور ایران امروز قوی، پرافتخار، محبوب و معتبر شده است.

وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس دشمنان ما دست در دست هم تلاش می کردند تا نور اسلام را خاموش کنند و اجازه ندهند ملت ما حاکم بر سرنوشت خود باشند و ما در میدان آن ها باشیم اما این شهدا بودند که با ایثار و از خودگذشتگی ایران اسلامی را به قله عزت و افتخار رساندند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار کرد: شهدا شخصیت و جایگاه ایران اسلامی را پرافتخار کردند و امروز در هرکجای دنیا پا می گذاریم صحبت از قدرت جمهوری اسلامی است و هیچ کس جرات جسارت به ایران اسلامی ندارد.

وی گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که دنیا به پیچ تاریخی خود رسیده و ایران اسلامی به قله نزدیک شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان شهر دژکرد افزود: زیبنده این شهر است که به شهر ایثار و شهادت تبدیل شود و ما به تحقق این موضوع کمک خواهیم کرد.

قزلسفلی تاکید کرد: زمینه گردشگری در این شهر باید جدی تر از گذشته و با برنامه مشخص دنبال شود.

پایان خبر کاماکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید آیت الله شهید رییسی، گفتمان خدمت را نهادینه کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید آیت الله شهید رییسی، گفتمان خدمت را نهادینه کرد"، کلیک کنید.