شهیدان آل هاشم و رحمتی همواره با مردم بودند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

شهیدان آل هاشم و رحمتی همواره با مردم بودند - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

یک شهروند تبریزی در گفت وگو با خبرنگار کاماکس گفت: شهید آل هاشم برای مردم بود، با مردم بود، با تاکسی و اتوبوس تردد می کرد، با ماشین دولتی نمی رفت در کنار مردم بود و مشکلات مردم را حل می کرد.

شهروند دیگری نیز افزود: محضر امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب تسیلت میگویم جلال و شوکت مراسم رو ببینید، کسی که برای حسین (ع) زندگی و خدمت کند جز این انتظار نمی رود ما شهیدمان رو از دست دادیم.

وی ادامه داد: استاندار ما از مردم بود و خادم مردم بود درد مردم را می دانست نمیدانم الان چیکار کنیم، مردم اشک می ریزند اگر اهل بیت مهری به کار کسی بزند جز این انتظار نمی رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهیدان آل هاشم و رحمتی همواره با مردم بودند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهیدان آل هاشم و رحمتی همواره با مردم بودند – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.