شرایط اشتغال برای معتادان بهبودیافته در کردستان فراهم شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

شرایط اشتغال برای معتادان بهبودیافته در کردستان فراهم شود - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، محمد جباری پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان اظهار کرد: آنچه که برای یک فرد بهبود یافته پس از اعتیاد مهم است مولفه اشتغال بوده و باید شرایط اشتغال برای این افراد پس از ترخیص از کمپ و یا زندان فراهم شود.

وی با بیان اینکه فرهنگ مقابله با مواد مخدر باید در جامعه تقویت شود، افزود: در مدارس نیز باید برای مقابله با مواد مخدر فرهنگ سازی انجام شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کردستان اذعان کرد: هماهنگی دستگاه های عضو شورای مبارزه با مواد مخدر استان از وضعیت مطلوبی برخوردار است اما باید تثبیت شود.

جباری با بیان اینکه اخیراً گزارش هایی از کشت خشخاش در استان دریافت شده است، افزود: فرهنگ سازی و تببین خطرات استفاده از مواد مخدر باید مستمر شود.

وی اضافه کرد: در رسانه ملی، تولید سریال های آگاهی بخش مدتی است که سست شده که باید مجدداً در دستور کار قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرایط اشتغال برای معتادان بهبودیافته در کردستان فراهم شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرایط اشتغال برای معتادان بهبودیافته در کردستان فراهم شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.