سمیعی: نمی توانید به نکونام اتهام بزنید

سمیعی: نمی توانید به نکونام اتهام بزنید

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد اعتراضات جواد نکونام به داور دیدار مقابل نساجی در نشست خبری گفت مربیان زیادی این کار را انجام می دهند.

به گزارش کاماکس، فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال پس از تساوی این تیم مقابل نساجی که منجر به از دست رفتن صدرنشینی  شد، در مورد اعتراض جواد نکونام در نشست خبری به داور مسابقه، اظهار کرد: داوران را قبل از بازی علیه استقلال تحریک می کنند و تحت تاثیر قرار می دهند. موارد زیادی وجود دارد که مربیان در نشست خبری علیه داوران اعتراض می کنند.  

وی افزود: بنده سوال کردم. در مورد کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و فدراسیون فوتبال. نه اعتراض کرده ایم و نه حرف بدی زده ایم. برای چه عضو ارشد کمیته داوران چنین کاری می کند و جریمه این کار چیست؟ یک سال و دو سال محرومیت است؟ مادام العمر محرومیت است؟ آیا دکتر دادگان دیگری در فوتبال ایران نیست؟ برای چه تاثیر می گذارند؟

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال ادامه داد: نمی توانید به مربی تیم بنده اتهام بزنید. فعلا در فوتبال ایران کسی که محروم و اخراج شده از استقلال نبوده و هر زمانی از استقلال بود بنده پاسخ می دهم.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سمیعی: نمی توانید به نکونام اتهام بزنید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سمیعی: نمی توانید به نکونام اتهام بزنید"، کلیک کنید.