ستاره پرسپولیس از لیست دربی خط خورد

ستاره پرسپولیس از لیست دربی خط خورد

به گزارش خبرگزاری کاماکس؛ گولسیانی در دومین فصل حضور در پرسپولیس باز هم ستاره درخشان سرخ ها بوده اما یک مصدومیت بد موقع در نیم فصل دوم گریبانگیر او شد.

به گزارش ورزش سه گیورگی که تک گل پیروزی بخش سرخ ها برابر ذوب آهن را زده بود، در همان بازی مصدوم شد و درحالی که ابتدا به نظر نمی رسید با مشکل جدی مواجه شده باشد اما سرانجام دو بازی بعدی پرسپولیس در جام حذفی و لیگ را از دست داد.

امیدواری پرسپولیسی ها برای رسیدن ستاره گرجستانی به دربی در نهایت بی نتیجه ماند و درحالی که او شب گذشته در کنار دیگر بازیکنان در تمرین حضور داشت اما اوسمار روی او ریسک نکرده و نامش را در لیست بیست نفره قرار نداده است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره پرسپولیس از لیست دربی خط خورد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره پرسپولیس از لیست دربی خط خورد"، کلیک کنید.