ستاد مکه مکرمه اطلاعیه داد

ستاد مکه مکرمه اطلاعیه داد

به گزارش کاماکس،در این اطلاعیه که روز سه شنبه ۱۲ تیر منتشر شد، آمده است: این زائران در قالب ۲۷۰ کاروان در هتل‌های مکه اسکان دارند.

کاماکس در خبری نوشت:بر اساس این اطلاعیه، ۳۹۲۱۰ نفر از زائران و عوامل در قالب ۲۸۰ کاروان تا بامداد امروز از عربستان خارج شده اند که این تعداد بیش از ۴۴ درصد از کل حجاج کشورمان در حج امسال می‌باشند.

این گزارش حاکیست ۶۷۶۰ نفر از زائران و عوامل از طریق فرودگاه جده با ۳۰ پرواز و ۳۲۴۵۰ نفر دیگر با ۱۳۷ پرواز از فرودگاه مدینه تا پایان شب گذشته از سرزمین وحی راهی میهن اسلامی شده اند.

این اطلاعیه با اشاره به آمار زائران اعزامی از مکه مکرمه به مدینه برای بازگشت به ایران می‌افزاید: تعداد زائران ایرانی در شهر پیامبر تا بامداد امروز ۹۸۸۳ نفر در قالب ۷۲ کاروان بوده است.

امسال ۸۷۶۵۰ زائر ایرانی برای حضور در مراسم حج با پروازهای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ایر به عربستان منتقل شدند که قرار است همه آنها تا اوایل محرم به کشورمان بازگردند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاد مکه مکرمه اطلاعیه داد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاد مکه مکرمه اطلاعیه داد"، کلیک کنید.