ستاد خدمات سفر در شهرستان ها فعال شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

ستاد خدمات سفر در شهرستان ها فعال شود - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، محسن افشارچی ظهر سه شنبه در جلسه ستاد تسهیلات سفر که در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، بر لزوم فعال شدن ستاد خدمات سفر در شهرستان های استان تاکید کرد و گفت: انتظار داریم خدماتی که به گردشگران و مسافران نوروزی در مرکز استان ارایه می شود، در شهرستان ها نیز تداوم داشته باشد.

وی یکی از برنامه های جدی استان را تحقق سرمایه گذاری در صنعت گردشگری عنوان کرد و یادآور شد: بی تردید با ورود جدی به این عرصه و تلاش برای جذب سرمایه گذاران این حوزه، قادر خواهیم بود گردشگری زنجان را به یکی از بخش های پردرآمد استان تبدیل کنیم.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه دستگاه های متولی در شهر زنجان باید به موضوع گردشگری نگاه ویژه ای داشته و گام های بلندی برای رونق بخشیدن به این حوزه بردارند، افزود: بی تردید در ایامی که پیش رو داریم، کمیته های ذیل ستاد خدمات سفر باید تلاش کنند تا گردشگران و مسافران نوروزی لحظات خوبی را در زنجان داشته باشند.

افشارچی همچنین خواستار توجه بیش از پیش به مراسم شب های قرآنی با توجه به مقارن شدن ماه مبارک رمضان با ایام نوروز شد و اظهار کرد: برگزاری سفره های افطاری از سوی شهرداری زنجان و نیز فعال بودن موزه ها در پاسی از شب می تواند جزو برنامه های ایام نوروز در راستای تکریم از ماه مبارک رمضان نیز باشد.

نماینده عالی دولت در استان زنجان در ادامه یکی از معضلات جدی شهر زنجان به ویژه در روزهای پایانی سال عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه تجربه سال های گذشته نشان می دهد، تردد در مرکز شهر در روزهای پایانی سال به شدت افزایش خواهد یافت، از این رو باید برای کوتاه مدت تدابیری برای رفع مشکل ترافیک شهر زنجان اندیشیده شود.

وی توجه به نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی بین راهی را یکی از ضرورت های امروز برای استقبال از گردشگران و مسافران نوروزی اعلام کرد و افزود: خدماتی که در مرکز استان برای گردشگران و مسافران نوروزی ارایه می شود، باید در شهرستان ها نیز تداوم داشته باشد.

این مسوول خواستار نظارت جدی بر بازار در روزهای پایانی سال توسط دستگاه های ذی ربط شد و خاطرنشان کرد: برنامه ریزی ها باید به گونه ای باشد که مردم بتوانند در ایام نوروز، مایحتاج اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان را تهیه کنند.

وی در ادامه گریزی به برگزاری مطلوب انتخابات در استان زنجان زد و گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه همه برای برگزاری این صحنه سیاسی پای کار بودند، شاهد برگزاری انتخاباتی مطلوب در استان زنجان بودیم. همچنین از حضور کاندیداها در این عرصه که باعث گرم تر شدن تنور انتخابات شدند نیز قدردانی می کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاد خدمات سفر در شهرستان ها فعال شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاد خدمات سفر در شهرستان ها فعال شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.