زمین های فاز 2 نهضت ملی مسکن رزن واگذار شد

زمین های فاز 2 نهضت ملی مسکن رزن واگذار شد

کاماکس/همدان فرماندار رزن با بیان اینکه قول رییس جمهور برای نهضت ملی مسکن در رزن عملیاتی شد، گفت: امروز زمین های فاز دو طرح نهضت ملی مسکن رزن با 336 واحد به متقاضیان واگذار شد.

علی اصغر غفاری آثار یکشنبه،23 اردیبهشت در جلسه واگذاری زمین و تسهیلات به متقاضیان مسکن ملی شهر رزن، اظهار کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان در حوزه تامین مسکن با تمام توان وظایف را به صورت جهادی و در بعضی بخش ها بیش از توان خود انجام دادند.

وی افزود: فاز نخست طرح نهضت ملی مسکن در شهر رزن با وجود فصل سرد سال پیشرفت فیزیکی خوبی داشت و به مرحله نازک کاری رسیده و برخی از واحدها قابل سکونت شده است که به طور قطع طبق وعده و قول داده شده تا ابتدای تابستان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

غفاری آثار تصریح کرد: بانک ها را برای ارایه تسهیلات ساخت مسکن پیگیری کردیم و با جدیت به دنبال تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک ها به مردم هستیم.

وی بیان کرد: فاز دو طرح نهضت مسکن ملی رزن شامل 336 واحد بوده که سهم بانک مسکن 52 واحد است و  امروز با واگذاری زمین ها متقاضیان می توانند تسهیلات خود را دریافت کنند ضمن اینکه با جدیت پیگیر مابقی واحدها از بانک تجارت هستیم.

فرماندار رزن ادامه داد: امروز 52 واحد را واگذار می کنیم و از مردم می خواهیم با جدیت و محکم پای کار بیایند و با کار جهادی و سخت کوشی با  واریز سهم خود با دستگاه های اجرایی شهرستان همراهی و همکاری لازم را داشته باشند تا فصل کاری را از دست ندهیم و بتوانیم 206 واحد باقیمانده را هم واگذار کنیم و این فاز را نیز همچون فاز نخست به نتیجه مطلوب برسانیم.

غفاری آثار خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی از جمله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راه و شهرسازی و شهرداری را پای کار گذاشتیم تا گره از مشکلات مسکن که اولویت دولت سیزدهم است را به نتیجه برسانند.

وی بیان کرد: تعاونی های مسکن بهداشت و درمان، ایثارگران و فرهنگیان را در دولت سیزدهم پیگیری و تعیین تکلیف کردیم و مسکن کاماکس دمق نیز که از سال 89 معطل مانده بود را به نتیجه رساندیم.

غفاری آثار اضافه کرد: در سال گذشته با جدیت و اهتمام ویژه، فاز سه نهضت ملی مسکن رزن پیگیری و در بهترین نقطه شهر تملک و توافق آن انجام شد و با همراهی و همکاری رییس دادگستری شهرستان و دادستان 40 هکتار زمین را به این موضوع اختصاص دادیم که هم اکنون  در مرحله اجرای طرح است.

وی مطرح کرد: با جدیت پای کار ایستاده ایم تا 30 هکتار دیگر نیز تملک و توافق کنیم تا تمامی متقاضیان واجد شرایط در شهرستان رزن از طرح نهضت ملی مسکن بهره مند شوند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمین های فاز 2 نهضت ملی مسکن رزن واگذار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمین های فاز 2 نهضت ملی مسکن رزن واگذار شد"، کلیک کنید.