زاخارووا: تحریم های آمریکا علیه مرکز روسی در نیکاراگویه نتیجه معکوس خواهد داشت

زاخارووا: تحریم های آمریکا علیه مرکز روسی در نیکاراگویه نتیجه معکوس خواهد داشت

ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه گفت که تحریم های واشنگتن علیه مرکز آموزشی وزارت کشور این کشور در نیکاراگویه نتیجه معکوس خواهد داشت و این مرکز علیرغم محدودیت ها به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

به گزارش کاماکس، دولت آمریکا روز چهارشنبه دور جدیدی از تحریم ها را علیه نیکاراگویه اعمال کرد که مرکز آموزشی روسی را هدف قرار داد. دولت بایدن ادعا کرد که این مرکز از «فعالیت های سرکوبگرانه» پلیس نیکاراگویه برای پیگرد مخالفان سیاسی حمایت می کند.

زاخارووا در رابطه با این اقدام واشنگتن بیان کرد: این اقدام به وضوح نتیجه معکوس خواهد داشت. این اقدام مضحک و خطرناک است.

این مقام روس تاکید کرد که این مرکز آموزشی علیرغم تحریم های آمریکا به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وی همچنین عنوان کرد که تحریم های اتحادیه اروپا علیه رسانه روسیه یک نوع سانسور سیاسی و تلاشی برای از بین بردن نقطه نظرات مسکو است.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زاخارووا: تحریم های آمریکا علیه مرکز روسی در نیکاراگویه نتیجه معکوس خواهد داشت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زاخارووا: تحریم های آمریکا علیه مرکز روسی در نیکاراگویه نتیجه معکوس خواهد داشت"، کلیک کنید.