رویداد ملی آموزش زبان خارجی برگزار می شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

رویداد ملی آموزش زبان خارجی برگزار می شود - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس، احمد محمودزاده، معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به برنامه ریزی ها ی انجام شده فرآیند ثبت نام شرکت کنندگان رویداد ملی آموزش زبان خارجی از تیر ماه به صورت سامانه ای آغاز می شود که علاقه مندان می توانند در این رویداد ملی شرکت نمایند.

وی با اشاره به ضرورت بهره گیری از نظرات کارشناسان و نخبگان در حوزه آموزش زبان خارجی، اظهار کرد: این رویداد ملی در سه محور: مقالات علمی و تجارب پژوهشی، محتوای آموزشی و آثار تصویری با محوریت روایت پیشرفت برنامه ریزی شده است که انشاالله بتوانیم با دریافت آثار ارزشمند از سراسر کشور به اهداف در نظر گرفته شده نزدیک شویم.

محمودزاده با تاکید بر اینکه علاقه مندان به شرکت در این رویداد ملی می توانند آثار خود را پایان شهریور ماه در سامانه بارگزاری و ثبت نام کنند، تصریح کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته علاوه بر مدرسان و زبان آموزان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و… نیز می توانند در این رویداد متناسب با بخش های مختلف شرکت کنند.

معاون وزیر آموزش و پرورش در پایان خاطر نشان کرد: داوری آثار ارسالی جهت شرکت در رویداد ملی زبان در مهرماه انجام می گیرد و آثار برگزیده ضمن انتشار در قالب کتاب در نمایشگاه کشوری در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است همچنین از برگزیدگان این رویداد در آیین اختتامیه که در آذرماه برگزار خواهد شد تجلیل به عمل می آید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویداد ملی آموزش زبان خارجی برگزار می شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویداد ملی آموزش زبان خارجی برگزار می شود – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.