رنگین کمانی که فقط پشت موتور جت تشکیل می شود / عکس

به گزارش خبرگزاری کاماکس، شفیق در توضیحات تصویر نوشت:« هوا امروز خیلی تمیز و کمی ابری بود. آسمان برای خلق هاله خورشیدی 22 درجه آماده بود. برای اینکه زیبایی آسمان تکمیل شود، جت رنگ های رنگین کمان را بر فراز آسمان پخش کرد.»

شکار رنگین کمانی که فقط پشت موتور جت تشکیل می شود!/ عکس

هواپیما در این تصویر در هوایی سرد و ارتفاعی بالا در حال پرواز است و به همین دلیل، بخار آب خروجی از اگزوز موتور آن، چگالیده شده و به شکل ابری رقیق درآمده است. اگر ناظر در زاویه مناسب نسبت به این ابر و منبع نور (خورشید) قرار داشته باشد، می تواند شاهد تجزیه نور سفید خورشید به طیف رنگین کمانی آن باشد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رنگین کمانی که فقط پشت موتور جت تشکیل می شود / عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رنگین کمانی که فقط پشت موتور جت تشکیل می شود / عکس"، کلیک کنید.