رزمایش اهدای جهیزیه به نوعروسان در ساری برگزار شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

رزمایش اهدای جهیزیه به نوعروسان در ساری برگزار شد - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کاماکس، حجت الاسلام احمد صالحی رییس دفتر ارتباطات مردمی ریاست جمهوری عصر پنجشنبه در رزمایش اهدای جهیزیه به زوجین تحت حمایت آبشار عاطفه ها در ساری با بیان اینکه جوان ایرانی مستحق بهترین ها است، گفت: تعیین زندگی آرام و پر از عشق، زیبایی و جلوه های رحمانی مساله مهم به شمار می رود.

وی با تاکید بر این که تامین زندگی پر از آرامش با تلاش صورت می گیرد، گفت: جوان ایرانی مستحق داشتن یک زندگی آرمانی و ایده آل است.

وی گفت: انسان هرجایی که باشد باید سعی کند فکر و نیت خیرخواهانه داشته باشد زیرا جامعه به نگاه های خیر اندیشانه نیاز دارد و باید تقسیم شادی و مهربانی را از اقدامات کوچک و ریز شروع کرد.

محمد جواد فولاد مدیرکل آبشار عاطفه ها نیز حمایت و پشتیبانی از محرمان نیازمندان را امری مهم بیان کرد و گفت: جهش تولید با مشارکت مردمی محقق می شود و با مشارکت مردمی می توان بسیاری از مشکلات انسان های بالا را حل کرد.

وی به برکات مشارکت در امور از دیدگاه قرآنی اشاره کرد و گفت: باید برای جذب مشارکت و رفع فقر گام برداریم.

وی با بیان این که مردم مازندران در زمینه مشارکت در امور اجتماعی و حمایت خوب عمل کرده اند، گفت: احسان و خیرات بلاها را از انسان دور می سازد و سبب گشایش حسان الهی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رزمایش اهدای جهیزیه به نوعروسان در ساری برگزار شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رزمایش اهدای جهیزیه به نوعروسان در ساری برگزار شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.