رد رشوه بیش از 36 هزار دلاری ماموران وظیفه شناس در شاهرود!

رد رشوه بیش از 36 هزار دلاری ماموران وظیفه شناس در شاهرود!

کاماکس/سمنان فرمانده انتظامی استان از رد رشوه بیش از 36 هزار دلاری ماموران وظیفه شناس در ایست و بازرسی شهرستان شاهرود خبر داد.

سردار جلیل موقوفه یی 20 اسفندماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران ایست و بازرسی شهرستان شاهرود حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو 405 مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند و در بررسی مدارک شناسایی راننده متوجه جعلی بودن گواهینامه وی شدند.

وی با اشاره به اینکه سرنشین خودرو پس از پی بردن ماموران به جعلی بودن مدارک اقدام به فرار کرد و با استفاده از تاریکی هوا و پستی و بلندی های منطقه متواری شد ، افزود: راننده خودرو دستگیر و در بازرسی از پژو مبلغ 36 هزار و 600 دلار وجه نقد که در قسمتهای مختلف ماشین جاساز شده بود کشف و ضبط شد. 

 سردار موقوفه یی ادامه داد: راننده تبعه خارجی فاقد مدارک شناسایی بود که به منظور چشم پوشی و منصرف کردن پلیس از بازداشت وی و توقیف خودرو ، مبلغ 36 هزار و 600 دلار را به دو تن از کارکنان انتظامی پیشنهاد رشوه داد که ماموران وظیفه شناس ضمن رد پیشنهاد راننده خودرو مدارک وی را اخذ و موضوع را صورتجلسه کردند.

 این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در بررسی های موشکافانه پلیس مشخص شد متهم دارای پرونده مفتوحه با موضوع سرقت به عنف در شهر مشهد بوده است، تصریح کرد: پرونده در این رابطه تشکیل و تحت پیگرد قرار گرفت . 

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه صداقت و امانتداری در مسایل مادی و معنوی از جمله شاخصه های آشکار پلیس اسلامی است عنوان کرد به منظور ترویج فرهنگ خودکنترلی ، ارتقاء صحت عمل و ارج نهادن به این عمل خداپسندانه و الگوسازی رفتارهای شایسته از این مدافعان امنیت قدردانی به عمل آمد.
پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رد رشوه بیش از 36 هزار دلاری ماموران وظیفه شناس در شاهرود!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رد رشوه بیش از 36 هزار دلاری ماموران وظیفه شناس در شاهرود!"، کلیک کنید.