دیدار خزعلی با وزیر توسعه اجتماعی و خانواده قطر – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

دیدار خزعلی با وزیر توسعه اجتماعی و خانواده قطر - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، در حاشیه نشست 68 کمیسیون مقام زن در مقر سازمان ملل با مریم بنت علی بن ناصر المسند وزیر توسعه اجتماعی و خانواده قطر دیدار کرد.

در آغاز نشست خزعلی از مواضع دولت قطر در حمایت از مردم مظلوم غزه قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد با همکاری گسترده کشورهای مسلمان، آتش بس فوری در غزه برقرار شود و امکان دسترسی مردم به کمک های بشردوستانه فراهم گردد.

وی با اشاره به ایده «جنبش تعهد به خانواده» که توسط رییس جمهور کشورمان در نشست هفتاد و هشتم مجمع عمومی ملل متحد طرح گردید، از دولت قطر دعوت کرد برای احیا و ترویج ارزش های خانواده طبیعی و فطری به این جنبش بپیوندند.

بن ناصر المسند ضمن ابراز خرسندی از دیدار با معاون رییس جمهور کشورمان ابراز امیدواری کرد همکاری پایدار و گسترده در موضوعات مرتبط با زنان و خانواده بین دو کشور برقرار گردد.

وی اذعان داشت: کشورهای اسلامی و بسیاری از کشورهای غیر مسلمان، در موضوع صیانت از خانواده همسو هستند.

وزیر قطری افزود: منشور ارزشهای خانواده بدین منظور در وزارت توسعه اجتماعی و خانواده تنظیم گردیده و توسط تعداد زیادی از کشورهای آسیایی امضا شده است.

معاون رییس جمهور کشورمان، ضمن تقدیر از وزیر خانواده قطر، از تدوین سند خانواده در معاونت زنان ایران خبر داد و پیشنهاد بررسی اسناد دو کشور برای رسیدن به سند مشترک خانواده را ارایه نمود که مورد موافقت و استقبال طرف قطری قرار گرفت.

در ادامه این نشست خزعلی بحران جنسیت و شناخت انحرافی از هویت جنسی را از فجایع انسانی پیش روی نسل بشریت در جهان خواند و نگرانی خود را از تهدید جدی دامن گیر نهاد خانواده که منافع کودکان، زنان و سلامت جوامع را بخاطر انداخته است، ابراز داشت.

وی همچنین بر موضوع اشتغال، کارآفرینی و اقتصاد برای بسط تعاملات و تبادلات تجاری بین زنان دو کشور تاکید نمود که مورد استقبال طرف قطری نیز قرار گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار خزعلی با وزیر توسعه اجتماعی و خانواده قطر – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار خزعلی با وزیر توسعه اجتماعی و خانواده قطر – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.