دوازدهمین دوره طرح ملی دادرس در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش خبرگزاری کاماکس استان چهارمحال و بختیاری ، افشین امیریان مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری در آیین اختتامیه طرح ملی دادرس که با مشارکت جمعیت هلال احمر و آموزش و پرورش در محل دالان بهشت شهر گهرو برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر ویژه از جمعیت هلال احمر استان گفت: عملیات « وعده صادق » مصداق بارز طرح دادرس بود چرا که شهید تهرانی مقدم دانش آموز آماده برای روزهای سخت بود.

وی آموزش کمک رسانی به دانش آموزان را کاری بسیار ارزشمند و ضروری دانست و گفت: هر دانش آموز باید مربی سایر دانش آموزان در آموزش کمک های اولیه و کمک رسانی به مصدومان در شرایط بحرانی باشد .

“مسعود مثنوی” مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز با بیان اینکه طرح ملی دادرس برای ترویج فرهنگ ایمنی و توسعه مهارت های امدادی اجرا می شود؛ گفت: 6 هزار دانش آموز پسر در قالب 200 تیم از آموزشگاه های متوسطه اول در این طرح شرکت کردند و 10 تیم به مسابقه استانی راه یافتند.

وی تصریح کرد: این المپیاد به صورت کتبی و عملی با سرفصل های اسکان اضطراری، پناهگیری و خروج ایمن، اطفای حریق و سوختگی، حمل مصدوم، ارزیابی و کنترل علایم حیاتی، آسیب بافت نرم و آسیب های اسکلتی مفصلی برگزار شد.

” فخر الدین اسدی ” معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در حاشیه این مسابقات گفت :تیم ناحیه دو شهرکرد ، بروجن و شهرکرد در طرح ملی دادرس پسران به ترتیب اول تا سوم شدند و تیم شهرستان لردگان بعنوان تیم بشر دوست انتخاب شد همچنین در مسابقات دختران تیم های کیار، فارسان و سامان رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و جایزه بشر دوستی به شهرستان اردل اختصاص یافت.

گفتنی است : در پایان این مسابقات از خانواده شهدای امدادگر استان تجلیل شد.

دوازدهمین دوره طرح ملی دادرس در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

دوازدهمین دوره طرح ملی دادرس در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

دوازدهمین دوره طرح ملی دادرس در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوازدهمین دوره طرح ملی دادرس در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوازدهمین دوره طرح ملی دادرس در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد"، کلیک کنید.