دعوت از رییس سازمان محیط زیست به شورای شهر برای حل گره فاز دو آزادراه شهید شوشتری

دعوت از رییس سازمان محیط زیست به شورای شهر برای حل گره فاز دو آزادراه شهید شوشتری

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از دعوت رییس سازمان حفاظت محیط زیست برای حل مشکل ساخت فاز دوم آزادراه شهید شوشتری خبر داد.

به گزارش کاماکس، هادی حق بین در مورد آخرین وضعیت ساخت آزادراه شهید شوشتری با اشاره به بازدید اخیر رییس شورای شهر تهران از این آزادراه گفت: در یک ماه اخیر در حوزه توسعه زیرساخت های آزادراه شهید شوشتری اقدامات مفصل صورت گرفته و با تکمیل زیرساخت امکان انجام کارهای بیشتری برای ساخت و  توسعه آزادراه وجود دارد.

وی با بیان اینکه در سه ماه اخیر همزمان با رفع معارضین توان پیمانکار و ماشین آلات افزایش یافت بگونه ای که امروز به جز آسفالت 80 خودرو سنگین در معبر در حال ساخت و تکمیل آزادراه هستند، گفت: تنها 10 درصد فاز یک از محیط کارگاهی به علت وجود معارضین هنوز در اختیار ما نیست.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد چرایی تغییر زمان افتتاح فاز یک این آزادراه نیز تاکید کرد: زمانبندی پروژه عمرانی متاثر از معارضین است و هروقت معارض رفع شود ما با توان بیشتری جلو می رویم و به هرجهت این پروژه در زمان مدیریت فعلی شهری افتتاح خواهد شد.

وی در مورد سرانجام نامه نگاری با محیط زیست برای ساخت فاز دو این آزادراه از داخل پارک سرخه حصار به کاماکس گفت: کماکان منتظر پاسخ سازمان محیط زیست هستیم. ما پیشنهادات خود را ارایه کردیم. هرچند پیشنهاد قطعی ما زمانی میسر خواهد شد که ما امکان حضور در اراضی و نقشه برداری را داشته باشیم؛ اما چمران رییس شورای شهر اعلام کردند که از سلاجقه رییس سازمان محیط زیست دعوت می کند که در شورای شهر تهران حاضر شوند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت از رییس سازمان محیط زیست به شورای شهر برای حل گره فاز دو آزادراه شهید شوشتری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت از رییس سازمان محیط زیست به شورای شهر برای حل گره فاز دو آزادراه شهید شوشتری"، کلیک کنید.