دستگیری 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره)

دستگیری 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره)

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 30 متهم به سرقت و دو سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش کاماکس،  سردار علی ولی پور گودرزی گفت: به مناسبت مراسم سالگرد بنیان گذار انقلاب اسلامی، امروز مقر فرماندهی قرارگاه عملیاتی ویژه تشکیل شد و در این مقر تیم های تخصصی، اطلاعاتی و عملیاتی قبل و حین برگزاری مراسم مستقر شدند.

وی با اشاره به تعداد دستگیری ها گفت: تا پایان مراسم، ماموران پلیس آگاهی موفق شدند 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق زن جیب بر را دستگیر کنند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره اموال کشف شده اظهارکرد: از سارقان تعداد 12 گوشی سرقتی کشف شد که پس از هماهنگی های لازم تحویل مالباختگان شد.

ولی پور در ادامه گفت: برای سایر افرادی که مورد سرقت قرار گرفتند نیز در محل قرارگاه، پرونده سرقت تشکیل شد.

وی با بیان اینکه تعدادی کودک نیز در این مراسم گم شده بودند، اظهارکرد: 3 کودک گمشده توسط ماموران پلیس آگاهی به خانواده های آنان تحویل داده شد.

پایان خبر کاماکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره)" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره)"، کلیک کنید.