دستگیری عامل “تشویش اذهان عمومی” در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

دستگیری عامل "تشویش اذهان عمومی" در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر

آفتاب نیوز :

سرهنگ کارآگاه علی حسینی رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی خوزستان، پنجشنبه شب (20 اردیبهشت ماه) در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: در یک عملیات منسجم و هماهنگ با مقام قضایی، فرد مجرمی که در ایام منتهی به دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، با مشخصات جعلی در فضای مجازی، با انجام اقدامات مجرمانه تنش زا موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم می کرد، دستگیر و به مقام قضایی تحویل داده شد.

به نقل از پلیس، وی در خصوص رصد و شناسایی تخلفات انتخاباتی توسط پلیس فتا نیز گفت: تاکنون به بیش از 50 مورد از کاربران فضای مجازی، تذکر تلفنی داده شد و تعدادی نیز پس از احضار و توجیه، اقدام به حذف محتوای مجرمانه کردند.

حسینی بیان کرد: شهروندان، از اعلام نتایج زود هنگام انتخابات در فضای مجازی خودداری و اخبار صحیح را از طریق رسانه ملی، پیگیری کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عامل “تشویش اذهان عمومی” در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عامل “تشویش اذهان عمومی” در حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر"، کلیک کنید.