دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد

دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد

آفتاب نیوز :

سرهنگ علیرضا شایینی صبح چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود بابیان اینکه شب گذشته وقوع یک مورد تیراندازی در یکی از روستاهای بخش بسطام خبر داد و ابراز داشت: بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه سه نفر با پوشاندن صورت خود به سمت در منزل یکی از اهالی تیراندازی کردند، افزود: این افراد بعد از تیراندازی متواری شدند.

فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینکه تیر ساچمه ای دست یک دختر نوجوان 15 ساله را مجروح کرد، ابراز داشت: مصدوم توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی انتقال یافت.

شایینی با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی پلیس رد پای این سه نفر شناسایی شد، تصریح کرد: طی عملیات غافلگیرانه افراد مورد نظر دستگیر شدند.

وی بابیان اینکه مجرمان علت این اقدام را خصومت شخصی اعلام کردند، افزود: با هر فرد یا گروهی که امنیت مردم را زیر سوال ببرد به طور یقین برخورد می شود.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عاملان تیراندازی در شاهرود/ دختر 15 ساله مجروح شد"، کلیک کنید.