دروازه‌بان جدید پرسپولیس از سیرجان می‌آید؟

دروازه‌بان جدید پرسپولیس از سیرجان می‌آید؟

آفتاب‌‌نیوز :

پیگیری‌ها حاکی از این است، باشگاه پرسپولیس در ادامه فصل نقل و انتقالات خود برای انتخاب جانشین علیرضا بیرانوند به سراغ محمدرضا اخباری رفته است.

اخباری فصل گذشته موفق به‌ثبت ۱۱ کلین‌شیت شد و در رتبه چهارمین دروازه‌بان برتر فصل از حیث شمار کلین‌شیت قرار گرفت و ۲۸ گل هم دریافت کرد.

مدیران باشگاه پرسپولیس دریافت رضایت‌نامه از تیمِ سیرجانی را به محمدرضا اخباری محول کرده‌اند، اما پیگیری‌های بیشتر نشان می‌دهد که مذاکرات انجام شده میان طرفین مثبت بوده و همین مسئله باعث شده تا دروازه‌بان سابق تراکتور و گلر فصل گذشته گل‌گهر به جدی‌ترین گزینه حضور در خط دروازه پرسپولیس در فصل آتی رقابت‌های باشگاهی تبدیل شود.

اخباری در پایان فصل به تیم استقلال نیز پیشنهاد شد که در ادامه، این خبر شکل واقعیت به خود نگرفت.

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان فصل گذشته تیم پرسپولیس با حاشیه‌های فراوان، قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و از تراکتور به عنوان مقصد احتمالی او نام برده می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دروازه‌بان جدید پرسپولیس از سیرجان می‌آید؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دروازه‌بان جدید پرسپولیس از سیرجان می‌آید؟"، کلیک کنید.