دردسرهای صلاح برای لیورپول و تیم ملی مصر

دردسرهای صلاح برای لیورپول و تیم ملی مصر

کشمکش ها میان فدراسیون فوتبال مصر و لیورپول بر سر محمد صلاح ادامه دارد.

به گزارش کاماکس، محمد صلاح در جریان بازی مصر مقابل غنا در جام ملت های آفریقا از ناحیه همسترینگ آسیب دید و ادامه آن رقابت ها و سپس چند بازی لیورپول را هم از دست داد. این بازیکن 31 ساله در نهایت نزدیک به یک ماه خانه نشین شد و در جریان دیدار مقابل برنتفورد به ترکیب تیمش بازگشت. البته مربیان لیورپول بسیار مراقب اند و خیلی از این بازیکن استفاده نمی کنند تا مصدومیتش تجدید و تشدید نشود.

به گزارش اسپورت، لیورپول هفته قبل درخواستی را به فدراسیون فوتبال مصر ارسال کرد و خواستار دعوت نشدن این بازیکن به اردوی تیم ملی مصر در فیفادی آتی شده است. فدراسیون فوتبال مصر این درخواست را رد و عنوان کرد می خواهد از این بازیکن در دیدارهای آتی استفاده کند.

فدراسیون فوتبال مصر در واکنش به درخواست لیورپول بیانیه ای را صادر کرد که در آن آمده است: حق ما این است که هر بازیکنی را که تمایل داریم به اردو دعوت کنیم. بحث حضور یا عدم حضور صلاح در اختیار کادر فنی و شخص حسام حسن است.

رسانه های مصری نیز خبر دادند که سران فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال تماس با محمد صلاح هستند ولی موفق به برقراری تماس با فوق ستاره شان نشده اند و به همین خاطر سران فدراسیون فوتبال مصر از محدودیت هایی که باشگاه لیورپول برای صلاح ایجاد کرده ناراحت اند.

مصدومیت صلاح کاملا برطرف شده است و او می تواند در بازی تیمش در لیگ اروپا مقابل اسپارتاپراگ به میدان برود. لیورپول هفته بعد در لیگ برتر نیز دیداری حساس و دشوار مقابل منچسترسیتی دارد و حضور صلاح در این دیدار از اهمیت زیادی برخوردار است.

این بازیکن 31 ساله تابستان 2022 قرارداد جدیدی را با لیورپول امضا کرد ولی سران عربستانی به خرید او در تابستان پافشاری می کنند. انتقال صلاح به عربستان باعث می شود او به یکی از پردرآمدترین بازیکنان فوتبال جهان تبدیل شود.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دردسرهای صلاح برای لیورپول و تیم ملی مصر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دردسرهای صلاح برای لیورپول و تیم ملی مصر"، کلیک کنید.