دانشگاه آزاد اراک میزبان تریبون آزاد و جشن های فرهنگی

قاسمی اعلام کرد؛

دانشگاه آزاد اراک میزبان تریبون آزاد و جشن های فرهنگی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی اعلام کرد که دانشگاه آزاد اراک میزبان تریبون آزاد و جشن های فرهنگی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، همزمان با دهه کرامت و به مناسبت هفته فرهنگی به همت حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی و مشارکت کانون های دانشجویی، نمایشگاه «بهار فرهنگی» دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با موضوعات صنایع دستی، صنایع خلّاق، آثار هنری دانشجویان، عکس و پوستر، عصر ظهور، نمایش عکس جواهرانه با حضور مرتضی قاسمی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، حجت الاسلام رسول ظرافت مسیول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، روسای واحد ها و مراکز آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک (شهرک دانشگاهی امیر کبیر) گشایش یافت.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی در این مراسم اظهار کرد: برای نخستین بار طرحی به نام «هفته فرهنگی» در واحد اراک در حال اجراست.

قاسمی با بیان اینکه طرح برگزاری هفته فرهنگی با موافقت شورای فرهنگی ایجاد شده است، ادامه داد: برنامه های فرهنگی متعددی برای استادان، کارکنان، دانشجویان و دانش آموزان در این هفته تدارک دیده شده است.

وی با اشاره به شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» در سال جاری افزود: نمایشگاه فرهنگی در همین راستا به همت دانشجویان و خانواده های آنها برپا شده است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی تبیین کرد: برگزاری نمایشگاه به شناسایی ظرفیت های موجود در دانشگاه آزاد و در مراکز رشد کمک می کند، ابراز امیدواری کرد که با همکاری معاونت فرهنگی سازمان هفته فرهنگی به عنوان یک الگو به سایر دانشگاه های آزاد نیز معرفی شود تا با مشارکت کانون ها و هم اندیشی بسیج اساتید و بسیج دانشجویی، تشکل ها و انجمن اسلامی و ظرفیت مشارکت مردمی در تولید افزایش یابد تا دانشگاه آزاد به عنوان یک دانشگاه کارآفرین نقش آفرین باشد.

قاسمی افزود: در هفته جاری جشن های فرهنگی و تریبون آزاد و سایر برنامه های فرهنگی با مشارکت بسیج و کانون های دانشجویی برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاه آزاد اراک میزبان تریبون آزاد و جشن های فرهنگی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاه آزاد اراک میزبان تریبون آزاد و جشن های فرهنگی"، کلیک کنید.