دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشجو نمونه کشوری شناخته شد

دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشجو نمونه کشوری شناخته شد

کاماکس/اصفهان در سی و یکمین جشنواره دانشجوی نمونه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، دانشجوی مهندسی معدن دانشگاه صنعتی اصفهان، به‌عنوان دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۲ معرفی شد.

به گزارش کاماکس و به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف و با حضور محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری، بهرام عین‌اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار شد.

در این جشنواره، محمدحسین جلالیان، دانشجوی مهندسی معدن دانشگاه صنعتی اصفهان به‌عنوان دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۲ معرفی شد.

این دانشجوی نمونه سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری رشته مهندسی معدن را تحت راهنمایی دکتر راحب باقرپور، استاد دانشکده مهندسی معدن دانشگاه صنعتی اصفهان گذرانده است.
رساله دکتری محمدحسین جلالیان در زمینه پایش عملیات حفاری با استفاده از انتشار آوایی باهدف پیش‌بینی عملکرد عملیات آستیاکنی در راستای رویکرد “معدن تا کارخانه” است و همچنین پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد خود را در زمینه بهینه‌سازی الگوی برش در استخراج سنگ‌های ساختمانی بر اساس هندسه بلوک‌های توده انجام داده است.

دانشجوی نمونه دانشگاه صنعتی اصفهان، در پروژه‌های توسعه راه‌اندازی سامانه هوشمند پایش وضعیت ترخیص مشخصات سنگ حین حفاری و امکان‌سنجی پایش وضعیت بهینه‌سازی عملیات حفاری با استفاده از پردازش سیگنال‌های آکوستیک با بهره‌گیری از هوش مصنوعی همکاری داشته است.

از جمله سوابق اجرایی جلالیان، عضویت و دبیری انجمن علمی دانشکده مهندسی معدن دانشگاه صنعتی اصفهان، مدیریت اجرایی تیم فناور پیشرو نوین سنگ مستقر در مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی اصفهان و مشاور تجاری سازی مرکز نوآوری این دانشگاه است.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشجو نمونه کشوری شناخته شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشجو نمونه کشوری شناخته شد"، کلیک کنید.