خون شهید رییسی رسانه او شد

خون شهید رییسی رسانه او شد

«خون مطهر شهید رسانه شد؛ مهم ترین رسانه اسلام، خون شهید بوده است. خون سیدالشهدا اسلام را احیا کرد. خون شهید رییسی هم رسانه او شد و ان شاءالله مزد اخلاص او این خواهد شد که از این پس و به برکت شهادتش، زنده تر از قبل می شود.»

به گزارش کاماکس، احسان صالحی، سرپرست موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران نوشت:

«رمز و راز بدرقه چند میلیونی تهران، روز قبلش عشق لبریز تبریز و قیام قم و امروز غوغایی که در بیرجند و مشهد به پا خواهد شد، چیست؟ چه شد از آن همه تخریب و تهمت که علیه سیدابراهیم رییسی کاشتند، این همه محبت در دل مردم رویید؟

مگر در این 3 سال، از یمین و یسار بسیج نشدند برای آنکه آنچه از اهانت و هتک حرمت بود به او وصله کنند؟ مگر این نبود که شب و روزشان نمی گذشت با مسخره کردن رییسی؟ مگر اتاق های عملیات روانی برای تک دوره ای کردن او فعال نشده بود؟ مگر ننشستند دور هم و طراحی کردند که نقطه قوت رییسی مبارزه با فساد است، باید نقطه قوتش را به نقطه ضعفش تبدیل کنیم؟ پس این آتش محبت از کجا در دل های مردم زبانه کشید؟ چه شد که از چشم مردم نیفتاد بلکه در قلبشان هم ماندگار شد؟ چه شد که تک دوره ای نشد و رییس جمهور شهید و ابدی ایران شد؟

چه شد که پاهای بی رمق پیرمرد قدخمیده در تشییع اش، یک تنه همه رشته های پیچیده تخریب او را پنبه کرد؟ اینها همه معجزه اخلاص بود؛ معجزه اخلاص مردی که نفس اش را مهار کرده بود و بر نفس اش مسلط بود. مردی که هر چه در مسیولیت ها و مدیریت ها اوج گرفت، نفس اش را بیشتر سرکوب کرد. در هر کدام از جایگاه های مدیریتی اش در 8 سال اخیر از آستان قدس رضوی تا قوه قضاییه و ریاست جمهوری قرار گرفت، فرهنگ سازمانی آن مجموعه ها را کاملاً به نفع مردم متحول کرد. هر چه محبوب تر شد، متواضع تر شد.

اخلاصش او را قوی و آماده کارهای بزرگ کرده بود. فقدان رییس جمهور شهید، متحیرمان کرده است. از فهم حکمت حادثه درمانده ایم، اما دو نشانه که شاید از جمله حکمت های حادثه باشد، مقابل چشم همه ماست؛ یکی اینکه خدا را شاکر باشیم که در دوره ای از زمان و قطعه ای از مکان زندگی و تنفس می کنیم که توفیق درک اسطوره های بی بدیل تاریخ شیعه یعنی خمینی و خامنه ای عزیز و شاگردان آنها همچون شهید سلیمانی و شهید رییسی را یافته ایم.

در دنیای پر از ظلم و نیرنگی که سران فاسدش با وقاحت و بی شرمی تمام، دست در دست هم هزاران هزار کودک بی گناه را در غزه قتل عام می کنند، شاگردان صالح مکتب خمینی کبیر در قله های مدیریتی، الگویی از پاکی و خدمتگزاری می دهند و حجت را بر همه تمام می کنند.

حکمت دیگر حادثه هم می تواند تلالو معجزه اخلاص باشد؛ اخلاص را خدا هم در این دنیا جزا می دهد هم در سرای باقی. اخلاص شهید رییسی حجت دیگری شد که عزت، دست خدا است.

خون مطهر شهید رسانه شد؛ مهم ترین رسانه اسلام، خون شهید بوده است. خون سیدالشهدا اسلام را احیا کرد. خون شهید رییسی هم رسانه او شد و ان شاءالله مزد اخلاص او این خواهد شد که از این پس و به برکت شهادتش، زنده تر از قبل می شود تا خدمات و برکاتش برای اسلام و ایران کمتر در حجاب کینه ها و حسادت ها مکتوم بماند.»

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خون شهید رییسی رسانه او شد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خون شهید رییسی رسانه او شد"، کلیک کنید.