خبری خوب برای مشمولان اعزامی‌های مرداد ماه ۱۴۰۳

خبری خوب برای مشمولان اعزامی‌های مرداد ماه ۱۴۰۳

به گزارش کاماکس، مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: مشمولان ماهر اعزامی مردادماه می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع سخا نسبت به درخواست مشوق و ثبت نام اقدام کنند.

سردار موسی کمالی مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در گفت‌وگو با کاماکس گفت: برابر اعلام قبلی و با همکاری سازمان وظیفه عمومی فراجا زیرسامانه مشوق‌های مهارت آموزی در ذیل سامانه سرباز ماهر برای اعزامی‌های مردادماه سال ۱۴۰۳ در دسترس قرار گرفت.

وی افزود: مشمولان دارای مهارت اعزامی تیرماه ۱۴۰۳ به بعد در شمول مشوق مهارت آموزی قرار دارند، با توجه به اینکه سامانه اخیراً راه اندازی شده است لذا در حال حاضر مشمولان ماهر اعزامی مردادماه می‌توانند حداکثر تا پایان روز دوشنبه ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ با مراجعه به آدرس سامانه جامع سخا- سامانه سرباز ماهر نسبت به درخواست مشوق و ثبت آن اقدام کنند.

سردار کمالی گفت: در مرحله اول مقرر شد دستگاه‌های اصلی متولی آموزش مهارتی کشور در قالب سرویس به سامانه متصل گردند و با پای کار آمدن سایر متولیان آموزش مورد تأیید در دستورالعمل و مهیا کردن بستر ارتباطی لازم، به تدریج به تعداد این دستگاه‌ها اضافه می‌شود.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح بیان کرد: متقاضیان گرامی باید حتماً پس از انتخاب اولویت دکمه تأیید نهایی را نیز انتخاب کنند.

۴۷۲۳۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبری خوب برای مشمولان اعزامی‌های مرداد ماه ۱۴۰۳" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبری خوب برای مشمولان اعزامی‌های مرداد ماه ۱۴۰۳"، کلیک کنید.