حیف که از امام زمان(عج) غافلیم!

حیف که از امام زمان(عج) غافلیم!

امام رضا(ع) در مورد ظهور منجی عالم و فواید آن‌ برای بشریت فرمودند: حیف که شیعیان برای رفع مشکلات خود از فرهنگ امامت غافل‌اند و فکر می‌کنند راه‌های دیگری هست.

به گزارش کاماکس، امام رضا علیه السلام می‌فرمایند: امام همچون مادری نیکوکار به کودکی صغیر است؛ «وَ کَالْأُمِّ الْبَرَّةِ بِالْوَلَدِ الصَّغِیرِ» این نهایت دلسوزی است که در روی این زمین می‌توان پیدا کرد.

امام نسبت به امت چنین برخوردی دارند و خداوند در نظام حکیمانه‌ خود چنین مدیریتی را اراده کرده است.

در نظر بگیرید امام زمان(عج) با چنین روحیه‌ای چقدر مایل هستند مردم از این سرگردانی‌ها نجات پیدا کنند و به همین جهت در روایت‌ها آمده است که حضرت صاحب الأمر(عج) بیش از ما برای ظهور خودشان دعا می‌کنند تا خداوند شرایط ظهورشان را فراهم کند و با تمام دلسوزی به داد شیعیان برسند.

حیف که شیعیان برای رفع مشکلات خود از فرهنگ امامت غافل‌ هستند و فکر می‌کنند راه‌های دیگری هست.

منبع: استاد اصغر طاهرزاده (کتاب مبانی نظری نبوت و امامت)

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حیف که از امام زمان(عج) غافلیم!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حیف که از امام زمان(عج) غافلیم!"، کلیک کنید.