حمایت مشاور سیاست خارجی ترامپ از تحریم لاهه

حمایت مشاور سیاست خارجی ترامپ از تحریم لاهه

مشاور سیاست خارجی ترامپ در نشستی با نتانیاهو گفت آمریکا باید تحریم هایی را علیه دیوان کیفری بین المللی که به دنبال دستگیری نخست وزیر رژیم صهیونیستی است، وضع کند.

به گزارش کاماکس، «رابرت اوبرایان» مشاور سیاست خارجی «دونالد ترامپ» رییس جمهور سابق آمریکا پس از دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی گفت: « ما می توانیم حساب های بانکی و سفر را تحریم کنیم. ما می توانیم برای این دادستان ها و قضات فاسد محدودیت های ویزا ایجاد کنیم.»

این سفر که اولین بار توسط رویترز گزارش شد، موردی بی سابقه است که متحدان ترامپ به عنوان بخشی از یک هیات سازمان یافته برای دیدار با مقامات خارجی انجام داده اند، آن هم در بحبوحه تنش ها بین اسراییل و «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا و جنگ منطقه.

اوبرایان گفت که آزادی همه اسرا و دستگیری «یحیی السنوار» برای اعلام پیروزی بر حماس کلیدی خواهد بود و افزود: «این چیزی است که من با نتانیاهو و رییس اسحاق هرتزوگ و بنی گانتز از کابینه جنگ در میان گذاشتم. ما باید به سرعت حرکت کنیم. اسراییل باید حماس را در رفح شکست دهد.»

این هیات همچنین گفت که به دستور ترامپ به اراضی اشغالی نرفتند.

اوبراین در ادامه مصاحبه با رویترز گفت که از قانون تحت رهبری جمهوری خواهان در کنگره حمایت می کند که کارمندان دیوان بین المللی کیفری را که در مورد مقامات آمریکا یا هر متحدی که دیوان را به رسمیت نمی شناسند، تحریم می کند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمایت مشاور سیاست خارجی ترامپ از تحریم لاهه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمایت مشاور سیاست خارجی ترامپ از تحریم لاهه"، کلیک کنید.