حضور روزه اولی های دهه هشتادی در «خدا اجازه» رادیو جوان

در گفت وگو با کاماکس مطرح شد؛

حضور روزه اولی های دهه هشتادی در «خدا اجازه» رادیو جوان

تهیه کننده برنامه رادیویی «خدا اجازه» گفت: این برنامه هر روز به یکی از شهدای دفاع مقدس تقدیم می شود؛ این تقدیم از زبان یک فرد متولد اواخر دهه هشتاد که امسال برای نخستین بار روزه گرفته است صورت می گیرد.

معصومه ملالو تهیه کننده برنامه «خدا اجازه» که یکی از ویزه برنامه های شبکه رادویی جوان در ماه مبارک رمضان امسال است در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، گفت: این برنامه رادیویی ویژه ایام ماه مبارک رمضان از اواخر اسفند ماه تا اواسط فروردین ماه سال 1403، به صورت تولیدی روی آنتن شبکه رادیویی جوان خواهد رفت.

وی  افزود: ویژه برنامه «خدا اجازه» کاری از گروه معارف شبکه رادیویی جوان با  گویندگی آقای مجید عسگری است. حجت الاسلام هادی اتابکی کارشناس مذهبی برنامه و خانم ها بیتا احمدی ولیلا طاهری به ترتیب  آیتم سازی و گزارشگری برنامه را به عهده دارند.

تهیه کننده برنامه «خدا اجازه» اظهار کرد: این برنامه، بخش های مختلفی همچون سخنرانی عالمان مذهبی کشور را در بر دارد که مضمون آنها ماه مبارک رمضان و فرصت های این ماه است.

وی افزود: همچنین ارتباط با کربلای معلی بخش دیگری از این ویژه برنامه رمضانی است که در استودیوی مستقر در کربلا با گویندگی سرکار خانم فاطمه عباسی ضبط و به سمع شنوندگان عزیز می رسد.

ملالو  با اشاره به روند جاری در این برنامه عنوان کرد: این برنامه با دعای سحر و اعلام اذان پایان می یابد. یکی از بخش های ویژه این برنامه بخش تقدیم است. «خدا اجازه» هر روز به یکی از شهدای دفاع مقدس تقدیم می شود. این تقدیم از زبان یک فرد متولد اواخر دهه هشتاد که امسال برای نخستین بار روزه گرفته است صورت می گیرد.

وی در پایان سخنان خود متذکر شد که تمامی همکاران ما در ویژه برنامه «خدا اجازه»، تمام تلاش و توان خود را برای جذابیت و مطلوبیت خاص این برنامه به کار گرفته اند و امیدواریم این برنامه مورد قبول تمامی مخاطبان همیشگی شبکه رادیویی جوان قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور روزه اولی های دهه هشتادی در «خدا اجازه» رادیو جوان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور روزه اولی های دهه هشتادی در «خدا اجازه» رادیو جوان"، کلیک کنید.