جلیلی: همه‌ی دنیا اعتراف دارند که نتیجه را مردم تعیین می‌کنند

در فرهنگ غدیر اکتفا به حداقل‌ها جایی ندارد؛

جلیلی: همه‌ی دنیا اعتراف دارند که نتیجه را مردم تعیین می‌کنند

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز ما در آستانه یک انتخاب دیگر قرار داریم. انتخابی در راستای انتخاب قبل و در راستای انتخاب بزرگی که ملت ما با  انقلاب اسلامی انجام داد.  ملت ما جمهوری اسلامی را انتخاب کرد که مردم تعیین کننده هستند. همه دنیا امروز اعتراف دارند که روز جمعه (هشتم تیرماه) نتیجه را مردم انتخاب خواهند کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، سعید جلیلی عصر امروز دوشنبه چهارم تیر در میان جمعی از طرفداران خود در میدان آیینی امام حسین (ع) ضمن گرامیداشت عید سعید غدیر خم، اظهار داشت: غدیر یعنی فراخوان به قله‌ها و بهترین‌ها را برای ادامه مسیر انتخاب کردن، یعنی به حداقل‌ها اکتفا نکردن.

وی افزود: هرکس بخواهد نگاه حداقلی را اجرا کند حتما از غدیر فاصله گرفته و ملتی که آموخته فرهنگ غدیر است به حداقل‌ها اکتفا نمی‌کند چرا که صاحبان همت کوتاه از غدیر دورند.

جلیلی با بیان اینکه ملت نشان داد انتخاب جمهوری اسلامی براساس یک آگاهی جدی بود، افزود: برای رسیدن به قله باید مردم به میدان بیایند و حاضر شوند و قیام کنند و نشان دهند که راه علی (ع) امروز یاوران جدی دارد.  
 
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز ما در آستانه یک انتخاب دیگر قرار داریم. انتخابی در راستای انتخاب قبل و در راستای انتخاب بزرگی که ملت ما با  انقلاب اسلامی انجام داد.  ملت ما جمهوری اسلامی را انتخاب کرد که مردم تعیین کننده هستند. همه دنیا امروز اعتراف دارند که روز جمعه (هشتم تیرماه) نتیجه را مردم انتخاب خواهند کرد.

وی اضافه کرد: امروز خود دشمنان بیان می‌کنند که در بسیاری از عرصه‌ها نمی‌توانیم نفوذ کنیم، زیرا جمهوری اسلامی در برابر آنها می‌ایستد. ملت ایران انتخاب بزرگی کرد و موفقیت‌هایی را رقم زد.

در حال تکمیل…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلیلی: همه‌ی دنیا اعتراف دارند که نتیجه را مردم تعیین می‌کنند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلیلی: همه‌ی دنیا اعتراف دارند که نتیجه را مردم تعیین می‌کنند"، کلیک کنید.