جلسه سرنوشت ساز محمدرضا آزادی در امارات

جلسه سرنوشت ساز محمدرضا آزادی در امارات

آفتاب‌‌نیوز :

محمدرضا آزادی درحالی با مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شده و تمایل خود را برای انتقال به پرسپولیس نشان داده که چندی قبل توافقنامه سه جانبه‌ای بین باشگاه اماراتی، باشگاه نساجی قائمشهر و همچنین محمدرضا آزادی به امضا رسیده و باشگاه پرسپولیس عملا در این شرایط نمی‌تواند آزادی را جذب کند، مگر این که این توافق نامه به نوعی و با هردلیلی به هم بخورد.

برهمین اساس محمدرضا آزادی و پدرش روز پنجشنبه جلسه‌ای را در محل باشگاه پرسپولیس برگزار کرده و پس از انجام آخرین مذاکرات قرار بر این شد تا آزادی راهی امارات شده و در جلسه با مسئولان باشگاه اماراتی وضعیت نهایی خود را مشخص کند.

آخرین خبر‌های دریافتی حاکی از آن است که ظهر فردا این جلسه بین محمدرضا آزادی، ایجنتش و مدیران باشگاه العروبه امارات برگزار خواهد شد. آزادی بر اساس وعده‌ای که به باشگاه پرسپولیس داده به دنبال آن است تا بتواند از نظر قانونی تفاهم نامه را به دلایل شخصی کنسل کند و اگر موفق به این کار شود بلافاصله پس از بازگشت به تهران با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس با این تیم قرارداد امضا خواهد کرد.

گفتنی است این مهاجم جوان در فصل اخیر لیگ برتر ۸ گل به ثمر رساند و در لیگ قهرمانان آسیا هم ۴ بار برای نساجی گلزنی کرده است. حال باید دید درنهایت در جلسه سرنوشت سازی که ظهر فردا برگزار می‌شود چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه سرنوشت ساز محمدرضا آزادی در امارات" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه سرنوشت ساز محمدرضا آزادی در امارات"، کلیک کنید.