جزییات بن اهالی رسانه برای خرید از نمایشگاه کتاب

جزییات بن اهالی رسانه برای خرید از نمایشگاه کتاب

جزییات بن تخصیصی به اهالی رسانه برای خرید از سی و پنجیمین نمایشگاه کتاب تهران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، خبرنگاران، مدیران مسیول و سردبیران رسانه ها و خبرنگاران غیرشاغلِ دارای پرونده خبرنگاری تایید شده در سامانه جامع رسانه های کشور، می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب (book.icfi.ir) سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نسبت به تهیه بن خرید کتاب به مبلغ یک میلیون تومان اقدام کنند. 

یارانه مذکور که پس از تشکیل سبد خرید از سامانه به صورت خودکار اعمال می شود، به صورت «اعتبار خرید» به کـد ملـی خبرنگاران متقاضیان اختصاص می یابد و تنها برای خرید از بخش مجازی نمایشگاه کتاب قابل استفاده است.

 با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعتبار مبلغ بنِ خرید کتاب برای خبرنگاران و اهالی رسانه، یک میلیون تومان است که 500 هزارتومان آن آورده خبرنگارِ متقاضی خواهد بود، 400 هزار تومان از سوی معاونت امور رسانه ای و تبلیغات و 10 درصد مابقی از محل تخفیف ناشران پرداخت می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات بن اهالی رسانه برای خرید از نمایشگاه کتاب" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات بن اهالی رسانه برای خرید از نمایشگاه کتاب"، کلیک کنید.