جایگزینی فیبرنوری مخابرات از هوایی به خاکی در روستاهای استان سمنان

جایگزینی فیبرنوری مخابرات از هوایی به خاکی در روستاهای استان سمنان

به گزارش خبرگزاری کاماکس استان سمنان، اصلاح مسیر فیبرنوری مخابرات از روستای لاسجرد آغاز و در طول مسیر به روستاهای ایج و امامزاده عبدا… سرخه رسید.

ابوطالب دارایی گفت: این عملیات گسترده با هدف ایمن سازی کابل ها و تجهیزات مخابراتی و پوشش حداکثری شبکه باند پهن برای شرکت ها، معادن، مرغداری های مسیر و مشترکین این روستاها و همچنین پیشگیری از سرقت و کاهش اختلال در ارتباط مخابراتی ساکنین و مشترکین مناطق صورت گرفت.

سرپرست مخابرات شهرستان سمنان افزود: این عملیات با حفاری، فیبرکشی و جایگزین کردن فیبرنوری به طول بیش از 20 کیلومتر اجرایی شد.

گفتنی ست با اجرای کامل این طرح، پایداری ارتباطات مخابراتی روستای لاسجرد تا حدفاصل روستاهای ایج و امامزاده عبدا… در برابر حوادث طبیعی سیل، طوفان و … افزایش یافت و ایمنی آن در مقابل حوادثی نظیر تصادف وسایل نقلیه بهبود پیدا کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جایگزینی فیبرنوری مخابرات از هوایی به خاکی در روستاهای استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جایگزینی فیبرنوری مخابرات از هوایی به خاکی در روستاهای استان سمنان"، کلیک کنید.