ثبت نام اولیه پرسپولیس در لیگ نخبگان آسیا انجام شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

ثبت نام اولیه پرسپولیس در لیگ نخبگان آسیا انجام شد - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کاماکس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به اخذ مجوز حرفه ای و سهمیه حضور در لیگ نخبگان آسیا، ثبت نام اولیه پرسپولیس برای حضور در این رقابت ها، امروز با ارسال نامه به کنفدراسیون فوتبال آسیا از طریق فدراسیون فوتبال ایران انجام شد.

نامه AFC در این ارتباط پیش از این به فدراسیون ارسال شده و از آن طریق به دست باشگاه رسیده بود. این امکان وجود داشت که در روزهای گذشته اقدام لازم انجام شود و همه چیز حتی برای مراحل بعدی کار آماده شده است. حتی مشخص بود؛ پرسپولیس یکی از دو سهمیه مستقیم را کسب کرده است ولی به این دلیل که همه چیز از جمله رتبه تیم در جدول دقیق باشد و زمان هم وجود داشت، ارسال نامه تا پایان آخرین مسابقه لیگ به تعویق افتاد.

در نامه ای که امروز به امضای مدیرعامل رسید و فدراسیون آن را ارسال خواهد کرد باشگاه پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ فوتبال ایران و نماینده نخست فوتبال ایران برای رقابت ها معرفی و ثبت نامه اولیه آن انجام شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت نام اولیه پرسپولیس در لیگ نخبگان آسیا انجام شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت نام اولیه پرسپولیس در لیگ نخبگان آسیا انجام شد – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.