تکواندوی روسیه از المپیک پاریس حذف شد

تکواندوی روسیه از المپیک پاریس حذف شد

وادیم ایوانف، سرمربی تیم ملی تکواندو روسیه اعلام کرد تکواندوکاران این کشور در بازی های المپیک 2024 پاریس شرکت نخواهند کرد.

به گزارش کاماکس،  کمیته بین المللی المپیک فهرستی از 14 ورزشکار روسیه را منتشر کرد که مجاز به شرکت در المپیک در وضعیت بی طرف انفرادی هستند. در این بین تکواندوکاران روسیه که دو سهمیه مردان و دو سهمیه زنان را به دست آوردند، هیچ کدام واجد شرایط شرکت در بازی ها نشدند و به این ترتیب حضور در پاریس را از دست دادند.

او در صحبت هایی درباره این موضوع گفت: متاسفانه این تصمیم نهایی است. اینطور که فهمیدم جای بحث و تجدید نظر نیست و هیچ توضیحی نیز به ما ندادند و جایگزینی ورزشکاران غیرممکن است. هیچ یک از تکواندوکاران ما در بازی های المپیک پاریس شرکت نمی کنند. در این سالها ما حداکثر توان خود را به خرج دادیم. چهار سهمیه حضور در المپیک را گرفتیم و امروز به دلایل غیر ورزشی نمی توانیم در المپیک حضور داشته باشیم. ما در شرایط فعلی بهترین کار را انجام دادیم. حیف که تصمیم کمیته بین المللی المپیک قطعی و غیرقابل برگشت است.

پیشتر ماکسیم خرمتسوف، ولادیسلاو لارین، تاتیانا مینینا و پولینا خان جواز حضور در المپیک را به دست آورده بودند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکواندوی روسیه از المپیک پاریس حذف شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکواندوی روسیه از المپیک پاریس حذف شد"، کلیک کنید.