تکذیب نامه همسر رییس جمهور شهید به شورای نگهبان/ دستگاه قضایی با شایعه سازان برخورد کند

تکذیب نامه همسر رییس جمهور شهید به شورای نگهبان/ دستگاه قضایی با شایعه سازان برخورد کند

️ در ساعات گذشته در برخی از شبکه های اجتماعی خبری تحت عنوان نامه جمیله علم الهدی به شورای نگهبان برای رد صلاحیت یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده است که پیگیری های صورت گرفته از خانواده رییس جمهور فقید، حاکی از آن است که چنین نامه ای وجود خارجی ندارد.

ب️ه گزارش کاماکس، در همین راستا یک منبع آگاه در شورای نگهبان نیز ضمن تکذیب این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: چنین نامه ای به دست ما نرسیده است و این خبر خلاف واقع است.

دادستان کل کشور در اولین جلسه ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کشور نیز تاکید کرد: دادستان ها موظف شده اند که با استفاده از امکانات امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی شایعات درباره انتخابات در فضای حقیقی و مجازی را رصد کنند و برابر موازین قانونی وظیفه برخورد با عامل یا عاملین را در دستورکار قرار دهند تا فضای پاکی برای رقابتی توام با اخلاق برای تمام نامزدها فراهم شود و مردم در فضای کاملاً امن و با سلامت کامل به وظیفه خود عمل کنند.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب نامه همسر رییس جمهور شهید به شورای نگهبان/ دستگاه قضایی با شایعه سازان برخورد کند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب نامه همسر رییس جمهور شهید به شورای نگهبان/ دستگاه قضایی با شایعه سازان برخورد کند"، کلیک کنید.