توپ در زمین نمایندگان است

توپ در زمین نمایندگان است

انتخابات 11 اسفند یکی از ماندگارترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، زیرا حضور گسترده مردم پیام هایی را به جامعه جهانی ارسال کرد.

به گزارش کاماکس، حسن هانی زاده، کارشناس سیاسی در یادداشتی نوشت:لازم به یادآوری است که در ماه های اخیر حدود 260شبکه ماهواره ای تلاش کردند با جریان سازی و تخریب چهره های مردمی به نوعی مردم را ازحضور در انتخابات منع کنند.  به همین دلیل سلسله ای از دروغ پردازی را در دستور کار قرار داده بودند اما مردم بابصیرت ایران در 11اسفند و به ویژه رای اولی ها حضور پررنگی در انتخابات داشتند و آنها را ناامید کردند؛ البته در کنار چنین پیام هایی، حضور مردم مفهوم دیگری نیز دارد و نشان می دهد ملت ایران مشروعیت جدیدی به جمهوری اسلامی ایران داده اند، زیرا نسل جدید جمهوری اسلامی ایران نیز به شکل گسترده ای در انتخابات حاضر شدند و رای خود را به صندوق ها انداختند. به عبارت دیگر این رویکرد نشانه پشتوانه مردمی و همسویی مردم و اقوام با جمهوری اسلامی ایران است.ملت ایران در انتخابات اخیر ثابت کردند که تحت تاثیر جریان سازی قرار نمی گیرند و برخلاف مشکلات داخلی و اقتصادی همواره از ارزش های انقلاب پاسداری می کنند؛ این انتخابات دارای ابعاد منطقه ای نیز بود. منطقه در حال دگرگونی است و شاهد یک سلسله درگیری در منطقه و به خصوص درفلسطین اشغالی نیز هستیم؛ بنابراین باید تاکید کرد که این انتخابات پرمفهوم بود و برای دوستان و دشمنان پیام های متعددی داشت. علاوه بر این، انتخابات اخیر نشان می دهد که شاکله آینده مجلس شورای اسلامی به لحاظ ترکیب نمایندگان متفاوت خواهد بود. برای نمونه چهره های مستقل بیشتری وارد مجلس شده و خواهند شد.به این ترتیب اکنون توپ در زمین نامزدهایی است که رای کسب کرده و وارد مجلس شده اند؛ در واقع آنها باید به تعهدات خود عمل کنند، زیرا مردم حجت را تمام کرده اند و باحضور پرشورخود ثابت کردند که پای ارزش های انقلاب ایستاده اند و اکنون نمایندگان مجلس باید پاسخگوی محبت های مردم باشند.درواقع نمایندگان مردم درمجلس دوازدهم باید برای حل مشکلات کشور تلاش کنند و با اشتغال زایی، ایجاد مسکن مناسب، مهار تورم و بهبود وضعیت معیشتی پاسخ مناسبی به حضور گسترده مردم در انتخابات بدهند.

منبع :جام جم

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توپ در زمین نمایندگان است" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توپ در زمین نمایندگان است"، کلیک کنید.