توقف سپیدرود در ایستگاه هفدهم

کاماکس/گیلان در هفته هفدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم فوتبال سپیدرود رشت مقابل شهدای رزکان البرز به تساوی بدون گل دست یافت.

در جریان دیدارهای هفته هفدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور عصر امروز 15 اسفندماه تیم فوتبال سپیدرود رشت در ورزشگاه شهید عضدی این شهر به مصاف تیم شهدای رزکان البرز رفت که در پایان، این مسابقه بدون گل به پایان رسید.

توقف سپیدرود در ایستگاه هفدهم

پنج هزار تماشاگر و علاقمند به فوتبال این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

امیر معصومی به عنوان داور به همراه حسن حدودی و امین سالم خویی کمک داور این مسابقه را قضاوت کردند و میثم فرجی به عنوان داور چهارم حضور داشت.

توقف سپیدرود در ایستگاه هفدهم

سپیدرود امروز تمام موقعیت های طلایی را از دست داد و در هفته ای که تمام رقیبانش به برتری رسیده بودند نتوانست از موقعیت های بدست آمده به خوبی استفاده کند و به تساوی خانگی رضایت داد.

این تساوی خانگی سبب شد تا سرخ پوشان رشتی با فاصله سه امتیازی از تیم صدرنشین گروه الف لیگ دسته دوم قرار گیرد و در انتظار نتایج سایر هفته ها باشد.

ترکیب سپیدرود: 

ابوالفضل عباسی، رضا عاشوری، میثم فردوسی، نیما پاکدل، میلاد پورصف شکن، محمدرضا داوری، روح الله باقری، مهیار نوری، شاهین ملکی، پیام ملکیان، میعاد یزدانی

سرمربی: فرشاد پیوس

توقف سپیدرود در ایستگاه هفدهم

ترکیب رزکان کرج

میلاد تولایی، علی حسینی میرک، بهنام عسکرخانی، داوود سپری کاماکس، علی اکبر فرهنگ، شایان غلامی، یونس ایزانلو، علی عظیمی ملک پور، فرشاد قاسمی، شاهین مجیدی، علی رضا کبیری

سرمربی: مهدی محمدزاده

شاهین مجیدی در دقیقه 50 و علی حسینی در دقیقه 74 بازیکنان تیم رزکان از داور دیدار کارت زرد دریافت کردند.

سپیدرود با این تساوی با کسب 30 امتیاز پس از تیم های شهرداری ماهشهر و نیروی زمینی 32 امتیازی در رده سوم جدول گروه الف لیگ دسته دوم فوتبال کشور ایستاد.

پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توقف سپیدرود در ایستگاه هفدهم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توقف سپیدرود در ایستگاه هفدهم"، کلیک کنید.