توضیحات رییس کمیته اخلاق در خصوص پرونده باشگاه مس رفسنجان

توضیحات رییس کمیته اخلاق در خصوص پرونده باشگاه مس رفسنجان

رییس کمیته اخلاق فدراسیون در خصوص پرونده باشگاه مس رفسنجان توضیحاتی داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری کاماکس، اسدی مقدم، رییس کمیته اخلاق فدراسیون درباره موضوعات مرتبط با پرونده باشگاه مس رفسنجان عنوان کرد:پرونده مربوط به تخلفات فوتبالی این باشگاه وفق قوانین و مقررات فوتبالی در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران مفتوح به رسیدگی است و در این راستا افراد مرتبط با موضوع در چند جلسه احضار و از آنها تحقیق وبازجویی به عمل آمده است. به محض تکمیل تحقیقات و صدور رای، نتیجه به مردم شریف و اهالی فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود:، ضمنا از تمامی اهالی فوتبال و رسانه ها تقاضا می شود در راستای حراست و حفاظت از حیثیت فوتبال و برخورد قانونی و قاطع با متخلفین چنانچه اسناد و مدارک معتبری را به این مرجع درباره فساد ارایه کنند، ضمن تقدیر و تشکر از گزارش دهندگان به صورت قاطع با متخلفین برخورد قانونی انجام می شود.

اسدی مقدم افزود:قابل ذکر است افراد حقیقی و حقوقی که در حوزه فوتبال در روز های اخیر در فضای مجازی شایعات و گزارش های غیر واقع و کذب که باعث تشویش اذهان عمومی می شود را منتشر کرده اند، از طریق مراجع صالحه تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیحات رییس کمیته اخلاق در خصوص پرونده باشگاه مس رفسنجان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیحات رییس کمیته اخلاق در خصوص پرونده باشگاه مس رفسنجان"، کلیک کنید.