توصیف سردار مسگریان از عملکرد قرارگاه رمضان

توصیف سردار مسگریان از عملکرد قرارگاه رمضان

فرمانده قرارگاه رمضان گفت: قرارگاه رمضان یکی از مولدهای سپاه است که سال ۱۳۶۳ با عنایت و نگاه راهبردی مقام معظم رهبری و دستور فرماندهی کل سپاه تأسیس شد.

به گزارش کاماکس، سردار عبدالرضا مسگریان فرمانده قرارگاه رمضان در یادواره شهدای این قرارگاه با عنوان «قرارگاه رمضان، چهل سال مجاهدت» با اشاره نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول دوران فعالیت خود بیان کرد: سپاه منشأ خدماتی شد که همواره برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پر از خیر و برکت بوده است.

وی ادامه داد: قرارگاه رمضان یکی از مولدهای این نهاد است که سال ۱۳۶۳ با عنایت و نگاه راهبردی مقام معظم رهبری و دستور فرمانده‌ای کل سپاه تأسیس شد و از ابتدا تا کنون با همکاری با برادران خود در عراق از زمان دفاع مقدس در مبارزه رژیم بعث صدام، اشغالگران، گروه‌های تروریستی و داعش نقش محوری داشته است.

این رزمنده دفاع مقدس ادامه داد: قرارگاه رمضان یک چشمه خیر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است و برکات بسیاری برای نظام و سپاه در طول حیات خود داشته است. در دوران دفاع مقدس این قرارگاه نقش مهمی داشت و هر کدام از دستاوردهای نظامی در مبارزه با دشمنان را که بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم عملکرد این قرارگاه در حد یک لشکر یا نیروی بزرگ نقشی اثر گذار داشته است.

فرمانده قرارگاه رمضان توضیح داد: تا کنون چند همایش توسط قرارگاه رمضان در راستای گرامیداشت یاد شهدا برگزار شده است و در این همایش هم میزبان خانواده شهدا، پیشکسوتان جهاد و شهادت ایرانی و عراقی و پیش‌مرگان مسلمان کرد هستیم. پایان خبر کاماکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توصیف سردار مسگریان از عملکرد قرارگاه رمضان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توصیف سردار مسگریان از عملکرد قرارگاه رمضان"، کلیک کنید.