توسعه کشت برنج در کارون با روش های نوین آبیاری – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

توسعه کشت برنج در کارون با روش های نوین آبیاری - خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان

جبار حمادی در گفت و گو با خبرنگار کاماکس اظهار کرد: کارگاه آموزشی حل مسئله طرح جهادی محققان برای جهش تولید برنج, با موضوع کشت و خشکه کاری برنج با سیستم آبیاری قطره‌ای در روستای غزاویه بزرگ با حضور کارشناسان و کشاورزان پیشرو برگزار شد.

حمادی افزود: در این کارگاه به ارائه راهکارهای علمی و عملی برای افزایش بهره وری و جهش تولید برنج از طریق استفاده از سیستم آبیاری قطره‌ای پرداخته شد.

وی اظهار کرد: این کارگاه آموزشی با هدف توسعه کشت برنج با روش‌های نوین آبیاری در راستای افزایش راندمان مصرف آب و کاهش هزینه‌های تولید برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه کشت برنج در کارون با روش های نوین آبیاری – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه کشت برنج در کارون با روش های نوین آبیاری – خبرگزاری کاماکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.